Dangraadhouders

Op deze pagina vindt u onze dangraadhouders.

6e Dan

Warner

Warner Salomons

4e Dan

Thijs Mensink

Thijs Mensink

John

John Verstrepen

Cees

Cees Hoebeke

Martijn de Boer

Martijn de Boer

Thijs van Bussel

 

 

 

 

 

3e Dan

Ron

Ron van Raaphorst

John Munts

John Munts

 

 

 

 

 

 

2e Dan

 

Mirjam de Rot

Mirjam de Rot

Henk van der Lee

Henk van der Lee

 

 

 

 

 

 

1e Dan

Lizet

Lizet Salomons

Herman

Herman Vlijm

Jeremy

Jeremy Vroom

Mark

Mark Hoebeke

Peter Hoebeke

Peter Hoebeke

Donald

Donald Mittertreiner

Rens

Rens Kouwenberg

Albert Kamberg

Albert Kamberg

Niels Nieuweboer

Niels Nieuweboer

Julius

Julius Roorda

Jerry

Jerry Loman

casper

Casper Loman

luuk

Luke Vermeer

Warner Salomons

Warner Salomons

35 jaar ervaring als sportleraar.

Verantwoordelijk voor meer dan 55 podiumplaatsen op diverse Nationale kampioenschappen en eremetaal op EK’s en WK’s junioren. Meer dan 80 dangraadhouders hebben succesvol examen gedaan.

  • CIOS gediplomeerd
  • Judo-6e dan
  • Jiu Jitsu – 3e dan
  • Karate- 1e kyu
  • Sportmasseur
  • Windsurfinstructeur
  • Atletiektrainer
  • Zweminstructeur
  • Lid graden commissie van de JBN N-H

Lesrooster

Alle lessen zijn op Blooksven 10 Zaandam tenzij anders vermeld!

 

Maandag

  • 17:15 Speeljudo 4 en 5 jaar. Nieuwe les gestart! Bel 0645194710
  • 17:30 – 18:30 – Judo 6 t/m 9 jr Pinkstraat Koog a/d Zaan
  • 18:30 – 19:30 – Judo 9 t/m 12 jr Pinkstraat Koog a/d Zaan
  • 18:00 – 19:00 – Krachttraining selectie
  • 19.00 – 20.00 – Judo – Wedstrijdtraining 15+
  • 19:00 – 20:00 – Kick fit
  • 20:00 – 21:00 – Judo senioren 15+ Recreatief
  • 21:00 –  22.00 – Kata en Techniek Judo
  • Dinsdag

  • 09:00 – 10:00 – Spinning
  • 10.00 –  11:00 –  Judo 15+
  • 16:00 –  17:00 –  Judo 6 t/m 9 jr
  • 17:00 –  18:00 –  Judo 9 t/m 11 jr
  • 18:00 – 19:15 –   Judo 12 t/m 14 wedstrijdjudo techniek
  • 18.00 –  19.00 –  Kickboksen t/m 14 jaar
  • 19:00 – 20.00 –  Kickboksen 15+
  • 19:15 – 20:30 –  Judo/Jiujitsu 15+
  • 20.00 –  21.00 – Spinning
  • Woensdag

  • 10:30  – 11:30 – Senior Fit
  • 14:30  – 15:30  – Judo 5 t/m 8 jaar.
  • 15:30  – 16:30 – Judo 9 t/m 12 jaar
  • 19:00 – 20:00 – Kick-Fit
  • Donderdag

  • 09.00 – 10.00 – Dames 50+
  • 16.00 – 17.00 – Judo van Meverstraat Westerwatering. 6-8 jaar
  • 17:00 – 18:00 – Judo van Meverstraat Westerwatering  8-11 jaar.
  • 18:00 – 19:00 –  Kickboksen t/m 14 jaar
  • 19.00 – 20.00 –  Kickboksen vanaf 15 jaar.
  • Vrijdag

  • 09.00 – 10:00 – Spinning
  • 16:00 – 17:00 –  Judo het Universum Amsterdam Noord 5-8 jaar
  • 16:00 – 17.00 –  D selectie Pupillen A
  • 17:00 – 18:00 –  C selectie Pupillen B
  • 18:00 – 19:15 –  B selectie – 15
  • 19:15 – 20:15 –  A selectie Judo junioren en senioren
  • 19:00 – 20:00 – Spinning
  • Zaterdag

  • 08:45 – 09:15 – Speeljudo 4,5 jaar
  • 09:00 – 10:00 – Kickboksen 6 t/m 9 jaar
  • 09:15 – 10:15 – Judo 6 t/m 9 jaar
  • 10:00 – 11:00 –  Zaktraining kick/boksen 15+
  • 10:15 – 11:15 –  Judo 9 t/m 11 jaar
  • 11:15 – 12:15 –   Judo 11 t/m 15 jaar