
Jeugd judo
Judo is veel meer dan een sport – het is een omgeving waarin kinderen zichzelf ontwikkelen. Op de mat leren ze niet alleen werpen, vasthouden en vallen, maar ook omgaan met winnen én verliezen, samenwerken met anderen en respect tonen voor hun trainingspartner. Die lessen nemen ze mee buiten de sportschool.
Bij Sportschool Salomons staat de judoka als individu altijd voorop. We werken vanuit het niveau en de mogelijkheden van elk kind, zodat ieder kind op zijn of haar eigen tempo groeit – technisch, sociaal én mentaal. Spelenderwijs maken kinderen vanaf 4 jaar kennis met de judotechnieken, in een veilige omgeving waar plezier en veiligheid hand in hand gaan.
Judo bouwt zelfvertrouwen op. Niet door het winnen van wedstrijden, maar door het overwinnen van uitdagingen: een nieuwe techniek onder de knie krijgen, doorzetten als het moeilijk wordt, of een stapje verder gaan dan je dacht te kunnen. Dat gevoel van trots en groei is wat kinderen bij judo meenemen voor het leven.
Voor de allerkleinsten – kinderen van 4 tot 6 jaar – bieden wij speeljudo aan. In een speelse en veilige omgeving leren kinderen samen stoeien met respect voor elkaar, ontdekken ze de basis van valbreken en werken ze aan hun coördinatie en zelfvertrouwen. De lessen duren een half uur en sluiten perfect aan op de reguliere judogroepen, waar kinderen vanaf hun zesde verder kunnen groeien. Speeljudo is een uitstekende basis voor de mentale én fysieke ontwikkeling van jonge kinderen – en gewoon ontzettend leuk!
Kom gerust een gratis proefles meebeleven en ontdek wat judo voor jouw kind kan betekenen!


Lesrooster
Maandag
| Tijd | Leeftijdsgroep | Locatie |
|---|---|---|
| 17:00 – 18:00 | -11 | Blooksven 10 |
| 18:00 – 19:00 | -15 | Blooksven 10 |
Dinsdag
| Tijd | Leeftijdsgroep | Locatie |
|---|---|---|
| 17:00 – 18:00 | -11 | Blooksven 10 |
Woensdag
| Tijd | Leeftijdsgroep | Locatie |
|---|---|---|
| 16:30 – 17:00 | -6 (Speeljudo) | Blooksven 10 |
| 17:00 – 18:00 | -11 | Blooksven 10 |
| 18:00 – 19:00 | -15 | Blooksven 10 |
Donderdag
| Tijd | Leeftijdsgroep | Locatie |
|---|---|---|
| 16:00 – 17:00 | -11 | P.A. Van Mevestraat |
Vrijdag
| Tijd | Leeftijdsgroep | Locatie |
|---|---|---|
| 18:00 – 19:00 | -15 (wedstrijdtraining) | Blooksven 10 |
Zaterdag
| Tijd | Leeftijdsgroep | Locatie |
|---|---|---|
| 08:45 – 09:15 | -6 (Speeljudo) | Blooksven 10 |
| 09:15 – 10:15 | -11 | Blooksven 10 |
| 10:15 – 11:15 | -15 | Blooksven 10 |
