Dangraadhouders

Op deze pagina vindt u onze dangraadhouders.

6e Dan

Warner

Warner Salomons

4e Dan

Thijs Mensink

Thijs Mensink

John

John Verstrepen

Cees

Cees Hoebeke

Martijn de Boer

Martijn de Boer

Thijs van Bussel

3e Dan

Ron John Munts

John Munts

2e Dan

Mirjam de Rot

Mirjam de Rot

Henk van der Lee

Henk van der Lee

1e Dan

Lizet Herman Jeremy Mark Peter Hoebeke

Lizet Salomons Herman Vlijm Jeremy Vroom Mark Hoebeke Peter Hoebeke

Donald Mittertreiner

Rens

Rens Kouwenberg

Albert Kamberg

Albert Kamberg

Niels Nieuweboer

Niels Nieuweboer

Julius

Julius Roorda

Jerry

Jerry Loman

casper

Casper Loman

luuk

Luke Vermeer

Warner Salomons

Warner Salomons

35 jaar ervaring als sportleraar.

Verantwoordelijk voor meer dan 55 podiumplaatsen op diverse Nationale kampioenschappen en eremetaal op EK’s en WK’s junioren. Meer dan 80 dangraadhouders hebben succesvol examen gedaan.

  • CIOS gediplomeerd
  • Judo-6e dan
  • Jiu Jitsu – 3e dan
  • Karate- 1e kyu
  • Gewichtheftrainer
  • Sportmasseur
  • Windsurfinstructeur
  • Atletiektrainer
  • Zweminstructeur
  • Lid graden commissie van de JBN N-H

Lesrooster Groepslessen

Alle lessen zijn op Blooksven 10 Zaandam tenzij anders vermeld!

Maandag

  • 16:30 – 17:00 – Speeljudo 4 t/m 5 jaar start bij 6 aanmeldingen Bel!! 
  • 17:00 – 18:00 – Judo -11 jaar
  • 18:00 – 19:00 – Judo -15 jaar
  • 18:00 – 19:00 – Kickboksen 10-14 jaar
  • 19:00 – 20:00 – Kick fit
  • 19:00 – 21:00 – Judo senioren 15+

Dinsdag

  • 09:00 – 10:00 –  Spinning
  • 10:00 – 11:00 –  Judo 15+ kata en techniek training
  • 17:00 – 18:00 –  Judo -12 jaar
  • 18:00 – 19:00 –  Kickboksen -15 jaar
  • 19:00 – 20:00 –  Kickboksen 15+
  • 20:00 – 21:15 – Aikido

Woensdag

  • 16:30 – 17:00 – Speeljudo 4 en 5 jaar
  • 17:00 – 18:00 – Judo-12 jaar.
  • 18:00 – 19:00 – Judo -15 jaar
  • 19:00 – 20:15 –  Judo 15+
  • 19:00 – 20:00 – Kick-Fit
  • 20.00 – 21.00 – Spinning 

Donderdag

  • 16:00 – 17:00 – Judo -12 jaar – van Meverstraat
  • 18:00 – 19:00 – Kickboksen -15 jaar
  • 19:00 – 20:00 – Kickboksen vanaf 15 jaar.
  •  

Vrijdag

  • 09:00 – 10:00 – Spinning 
  • 18.00 – 19.00 – Wedstrijdtrainig -15 jaar
  • 19:00 – 20:15 –  Judo 15 +
  • 20:15 – 21:30 – Aikido

Zaterdag 

  • 08:45 – 09:15 –  Speeljudo 4,5 jaar
  • 09:00 – 10:00 –  Kickboksen -10 jaar
  • 09:15 – 10:15 –  Judo -10 jaar
  • 10:00 – 11:00 –  Zaktraining kick/boksen 15+
  • 10:15 – 11:15 –  Judo -12/-15 jaar