Jeugd judo examens

Honderdzestig deelnemers bij het judo examen.

Een heerlijke zondaDSC_0094g met mooie examens, blije kinderen , trotse ouders en een fantastische demonstratie van onze kersverse zwarte band Julius Roorda.  Met partner Jerry Loman demonstreerde hij met verve het Katame no kata (grondkata).

Maar liefst 7 judoka’s behaalden de 1e kyu (bruine band). Deze examens waren allemaal van zeer goed niveau.

 

 

 

 

 

Onder toeziend oog van onze examinatoren behaalden de volgende judoka’s hun welverdiende band of slip!

Faris Barnoussi Gele slip
Niki Borgers 11
Evi de Kruijk 11
Wim Eijben 11
Chadia El Fakir 11
Guiliano Giere 11
Rick Huygen 11
Dean Kaat 11
Auke Lieverink 11
Ben Loggen 11
Dustin Polmans 11
Rijk Rogge 11
Matthieu Schippes 11
Arman Senyurek 11
Miran Senyurek 11
Jakob Sessink 11
Nick Tjaardstra 11
Lennart van Bokhoven 11
Tim van der Sandt 11
Viki van der Sandt 11
Daan van Ommen 11
Yunus Vural 11
Sven Weller 11
Iris Erdogan 2 gele slippen
Martijn Esveld 12
Emily Heaton 12
Stan Hofman 12
Ivar Kuiken 12
Teun Kuipers 12
Jelle Kuipers 12
David Lihel 12
Raisha Melian 12
Quincy Mellema 12
Hidde Oud 12
Myrthe Postma 12
Ennio Salsano 12
Yesim Saricom 12
Bo van der Velde 12
Jaap Verkuil 12
Daan Visser 12
Anoek De Kiewit Gele band
Fenna Deelstra 20
Justin Dielemans 20
Jurniel Fabus 20
Tiem Gilhuis 20
Aaron Gort 20
Koen Jacobs 20
Matthijs Korf 20
Malika Koubaa 20
Jason Kracht 20
Danielle Metz 20
Richello Salm 20
Benjamin Sessink 20
Zeb Sleijfer 20
Jaydee Stoutenburg 20
Saul Vittali 20
Michelle Aafjes Oranje slip
Max Bakker 21
Kian Beekhoven 21
Ivan Bozorgzadeh 21
Luke Brouwer 21
Joey de Jong 21
Lynn Dijkstra 21
Lars Ekkes 21
Geert Happe 21
Anne Heuvel 21
Pooja Kamta 21
Michael Koster 21
Nordin Koubaa 21
Lianne Kuiken 21
Alexandru Mirzaie 21
Mira Narain 21
Tyrone Peeringa 21
Ollie Rijnbout 21
Glenn Smit 21
Yiri van der Poel 21
Liam Vroegop 21
Ciara Wassenaar 21
Isa Weijkamp 21
Sophia Westerman 21
Thijs Bijderwieden 2 oranje slippen
Davy Duivis 22
Joop Hopman 22
Zoe Huitema 22
Hidde Jansen 22
Kayra Koҫak 22
Menno Muller 22
Deyan Narain 22
Guus Raaijmakers 22
Kick Seur 22
Christoph van Ingen 22
Michel Althuis Oranje band
Puck Boitelle 30
Senna Fortes 30
Lara Gok 30
Wessel Jonker 30
Hefen Nieuwehuizen Kruseman 30
Bowen Rob 30
Dave van de Vaarst 30
Jenz van der Berg 30
Lisette van het Hof 30
Floor van ’t Hof 30
Leon van Vliet 30
Remi Visser 30
Liv Vroegop 30
Boaz Zimbile 30
Damian zvan Domburg 30
David Zwart 30
Anouk Aafjes 1 groene slip
Jelte Bekebrede 31
Dimitry Bilous 31
Wesley de Jong 31
Ruben Jans 31
Ruben van Eekelen 31
Ryva de Lang 2 groene slippen
Kinai Mas 32
Kyrian Puttileihalat 32
Rafael Raji 32
Tessa Stevens 32
Jamie Storm 32
Mathijs Does Groene band
Ceylan Mas 40
Dave Siebel 40
Zil van de Port 40
Isabelly Dos Santos de Araujo Blauwe slip
Daan Hoogcarspel 41
Joey Rijkeboer 41
Morris Burgio 42
Milo Melk 2 blauwe slippen
Luka Melk 42
Tristan van Dansik 42
Owen de Boorder Blauwe band
Timo Swart 50
Mark Elmanov Bruine slip
Evert Hankes 51
Mika Leysner 51
Loet van de Port 51
Merijn de Bruyne 2 bruine slippen
Yanick de Rooij 52
Dave La Heij 52
Tommer Maarleveld 52
Dario Mas 52
Josh Sleijfer 52
Yara de Lang Bruine band
Stan Folkers 60
Jimney Grootjen 60
Joshlyn Supusepa 60
Nyssa Supusepa 60
Tim Treur 60
Sophia Verhoeven 60